Opiekun/Opiekunka od 11.07. dla spokojnej p.Myrthy, Szwajcaria, 23km od granicy niemieckiej, KOMUNIKATYWNY niem.1600€!

Lokalizacja

Szwajcaria , Baden , Baden , Baden , Aarau , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekun/Opiekunka osób starszych dla spokojnej Seniorki p. Myrthy od 11.07.5024 Küttigen, Szwajcaria (miejscowość z liczbą mieszkańców ok.6 tys., położona ok. 4 km od Aarau, 23 km od granicy niemieckiej).

Opiekun/Opiekunka z  komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1600 Euro/mies. netto („na rękę”)!

Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pani Myrtha, 87 lat, 165 cm, 75 kg.

Podopieczna cierpi na ogólne osłabienie związane z postępującym wiekiem, częściową inkontynencję (pieluchy) oraz początki spokojnej lekkiej starczej demencji (zaczyna się zapominać, miewa problemy z orientacją).

Porusza się  za pomocą rollatora.

Podopieczna potrzebuje standardowej pomocy przy ubieraniu i rozbieraniu się oraz przy  myciu/kąpieli.

Nie ma regularnej opieki w nocy - może wystąpić  sporadycznie/bardzo rzadko tylko  w razie potrzeby.

Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu, 100m2 (budynek wielorodzinny).
W łazience znajduje się krzesełko prysznicowe.
Przystanek autobusowy znajduje się w odległości 50m.
Sklepy i punkty usługowe położone są ok.10 min pieszo.
Syn mieszka 15 km. od swojej mamy.

Do dyspozycji Opiekuna/Opiekunki: pokój, własna łazienka, Internet, TV.

Czas wolny zapewniony - harmonogram czasu wolnego do ustalenia na miejscu według preferencji Opiekuna/Opiekunki. Podopieczna może zostać 1-2 dni sama, opiekę wówczas przejmie rodzina lub sąsiedzi.

Do obowiązków Opiekuna/Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa  domowego, tj. zakupy, gotowanie i przygotowywanie posiłków, pranie, prasowanie  itp;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności tj. pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu się, pomoc przy myciu/kąpieli;
-towarzyszenie w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, oglądanie telewizji, spacery, przypominanie o wzięciu lekarstw, towarzyszenie podczas wizyt lekarskich.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.