Opiekunki osób starszych ze znajomością francuskiego lub niemieckiego (Belgia)

Lokalizacja

Eupen , Verviers , Liège , Belgia

Opis stanowiska

Poszukujemy opiekunki dla pacjentki z inkontynencją, lekką demencją i osłabieniem wynikającym z podeszłego wieku (90 l.). Pani nie wstaje w nocy, czasem przychodzi do niej pielęgniarka. Brak wymagań dot. diety, zakupy opiekunka robi samodzielnie. Czas wolny do ustalenia z koordynatorem.

Zadania pracownika:
  • pomoc w myciu, pielęgnacji, przebieraniu, zmianie bielizny itd.
  • gotowanie posiłków, podawanie leków, robienie zakupów
  • sprzątanie, pranie, prasowanie, wynoszenie śmieci itd.
  • inne zadania określone przez koordynatora w planie pracy.

Wymagania

Poszukujemy osoby z dużym doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i komunikatywną znajomością języka francuskiego lub niemieckiego. Wymagana gotowość do podjęcia pracy na minimum dwa miesiące.

Nasza oferta

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę.
  • Ubezpieczenie zdrowotne wyłącznie w niemieckiej kasie chorych.
  • Składki emerytalne, rentowe, pielęgnacyjne, wypadkowe do Deutsche Rentenversicherung (w Niemczech).
  • Zwrot kosztów podróży oraz darmowy transfer z dworca autokarowego (lub DB) do miejsca pracy i z miejsca pracy do miejsca odjazdu.
  • Całodobowa pomoc koordynatora na miejscu pracy.
  • Czas wolny oraz dostęp do Internetu.