Opiekunka/opiekun seniorów (język francuski, praca w Belgii)

Lokalizacja

Liège , Belgia

Opis stanowiska

Poszukujemy opiekunki lub opiekuna z podstawową lub komunikatywną znajomością języka francuskiego do pacjentki z lekką demencją i chorobami układu krążenia. Pani słabo słyszy i wstaje z pomocą pracownika.

Zadania opiekuna/opiekunki:

  • pomoc pacjentce we wstawaniu, poruszaniu się, zmiana odzieży i bielizny, pomoc w higienie i pielęgnacji ciała
  • podawanie przygotowanych leków, gotowanie posiłków, robienie zakupów
  • dbanie o porządek w domu, pranie, prasowanie, mycie okien itd.

Wymagania

WYMAGANIA

1. Komunikatywna znajomość języka francuskiego
2. Praktyka z seniorami 24/7
3. Dyspozycyjność
4. Łagodne usposobienie, cierpliwość

Nasza oferta

Stabilne i legalne zatrudnienie: umowa w niemieckiej firmie

  • Składki socjalne oraz emerytalne do kasy niemieckiej (Deutsche Rentenversicherung)
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • Pokrycie kosztów podróży i organizacja przejazdu na miejsce pracy