opiekunka z zamieszkaniem u klienta Monster (den Haag)

Stawka

2 500.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Holandia

Opis stanowiska

Dla naszej klientki w Monster (den Haag) poszukuje opiekunki z zamieszkaniem  u klienta. Praca jest od 10-05-2024.Pani ma 90 lat i mieszka sama w domu jednorodzinnym. Pani potrzebuje pomocy przy codziennych czynnosciach takich jak higiena osobista , ubieranie, praca polega na utrzymaniu domu , gotowaniu ale i towarzystwie . Do dyspozycji opiekunki jest duzy pokoj.
Klientka jest bardzo ciepla i spokojna osoba. Miala wylew dlatego kozysta z wozka inwalidzkiego i rolatora.Pani jest osoba drobna (155 cm i 50 kg),niedoslyszy i ma stomie. Poniewaz podopieczna pali papierosy i ma malego pieska (Fleurtje) szukam osoby ktorej to nie przeszkadza.Pani lubi isc na laze, na lody czy nalesniki do Wiatraka w Monster i chetnie gra w karty.

Wymagania

-dobra a przynajmniej komunikatywna znajomosc jezyka holenderskiego
-doswiadczenie nie jest niezbedne ale mile widziane,
-towarzyska osobowosc,
-prawo jazdy cat B mile widziane

Nasza oferta

Praca jest z zamieszkaniem i wyzywieniem u klienta ( 6 dni w tyg., 1 dzien jest wolny)
Umowa jest holenderska z ubezpieczeniem emerytalnym, dodatkowym ubezpieczeniem na wypadek utraty pracy i 13a wyplata , 20 dni platnego  urlopu w skali roku liczone na rato .Koszty dojazdu sa wynagrodzane (do €200 w jedna strone przy zamieszkaniu poza Holandia - na podstawie biletow , €0,19 za km zamieszkanie na terenie Holandii)
Wynagrodzenie wynosi €2500 brutto i jest wyplacane 10go kazdego miesiaca.