opiekunka z zamieszkaniem u klienta Druten

Stawka

3 750.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Tiel , Holandia

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Druten poszukuje opiekunki z zamieszkaniem . Praca jest od 15-05-2024.Pan ma 80 lat i mieszka z zona  w pieknym domu z ogromnym ogrodem. Pan potrzebuje pomocy przy codziennych czynnosciach takich jak higiena osobista , ubieranie, praca polega na utrzymaniu domu  , gotowaniu ale i towarzystwie . Do dyspozycji opiekunki jest duzy pokoj i osobna lazienka.
Panstwo maja ciepla rodzine ale potrzebuja pomocy.Poniewaz Pan mieszka z zona ktora trzeba odciazyc i zawsze jest wiecej pracy wynagrodzenie w tym przypadku jest adekwatnie wyzsze

Wymagania

-dobra znajomosc /komunikatywna holenderskiego i dobra niemieckiego
-doswiadczenie nie jest niezbedne ale mile widziane,
-towarzyska osobowosc,
-prawo jazdy cat B ( mile widziane)

Nasza oferta

Praca jest z zamieszkaniem i wyzywieniem u klienta ( 6 dni w tyg., 1 dzien jest wolny)
Umowa jest holenderska z ubezpieczeniem emerytalnym, dodatkowym ubezpieczeniem na wypadek utraty pracy i 13a wyplata, 20 dni platnego  urlopu w skali roku liczone na rato .Koszty dojazdu sa wynagrodzane (do €200 w jedna strone przy zamieszkaniu poza Holandia , €0,19 za km zamieszkanie na terenie Holandii)