Opiekunka z KOMUNIKATYWNYM niemieckim dla 89-letniej Seniorki, przyjazd możliwy między 27.12.-07.01., 1720€/mies.!

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla Seniorki przyjazd między 27.12.-07.01., 47495 Rheinberg (miejscowość z liczbą mieszkańców ok. 32 tys., położona 43 km od Essen, Nadrenia Północna-Westfalia).

ODDZIELNA CZĘŚĆ MIESZKANIOWA DLA OPIEKUNKI!

Opiekunka z   komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1720 Euro/ mies. netto (" na rękę").

Do opieki Pani, 89 lat, 160 cm, 65 kg.

Seniorka cierpi osłabienie związane z wiekiem, reumatyzm, inkontynencję (pieluchy),  zapomina się (jest to związane z wiekiem).

Podopieczna obecnie jest osobą leżącą.
Wszystkie czynności pielęgnacyjne odbywają się w łóżku.
W nocy, 1 - 2 razy, konieczna jest zmiana pieluchy lub przełożenia na bok.

W planie jest mobilizacja Seniorki do korzystania z wózka inwalidzkiego.

Seniorka nie wymaga stałej opieki i towarzystwa, ceni sobie spokój i swoja przestrzeń – wsparcie tylko w określonych sytuacjach i czynnościach.

1 x dziennie przychodzi Pflegedienst (podanie zastrzyku przeciwzakrzepowego).

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Na miejscu przystanek autobusowy i kolejowy.
Zakupy są robione i dostarczane przez rodzinę.

Przebieg dnia Podopiecznej : pobudka ok. 7:00 – 8:00, poranna pielęgnacja, śniadanie w łóżku, 11:30-12:00 obiad, drzemka, ok. 17-18:00 kolacja, przygotowanie do snu i podanie tabletki nasennej.

Do dyspozycji Opiekunki własna część mieszkaniowa: własny pokój, łazienka, kuchnia, Internet.

Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego – gotowanie i przygotowywanie posiłków ( z uwzględnieniem diety miękkiej), pomoc podczas jedzenia, regularne podawanie płynów, pranie, prasowanie, utrzymywanie bieżącej czystości;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu się, pomoc przy myciu/kąpieli, kontrola i zmiana pieluch, obracanie Podopiecznej w łóżku.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.