Opiekunka z Komunikatywnym językiem FRANCUSKIM, Zastępstwo od 1.02., Szwajcaria, 1400€ na rękę!

Kategoria

Opieka

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych ze znajomością języka FRANCUSKIEGO od 1.02.

Długość pobytu  6 lub 8 tygodni ,  SZWAJCARIA
CH-1092 Belmont/Lausanne

Opiekunka z  komunikatywną znajomością języka FRANCUSKIEGO 1400 Euro na rękę.
Palenie możliwe na zewnątrz.

Jest to SPRAWDZONE miejsce - możliwy kontakt z obecną Opiekunką, która opiekuje się Podopieczną już 6 miesięcy.

Do opieki Pani Micheline, 86 lat, 152 cm, 78kg.
Podopieczna cierpi na osłabienie związane z wiekiem oraz  demencję (ma problemy z pamięcią oraz bywa zdezorientowana).
Porusza się samodzielnie. NIE Ma inkontynencji (sama korzysta z toalety).
Podopieczna potrzebuje Opiekunki spokojnej i  cierpliwej.
Pani Micheline wstaje w nocy- idzie sama do toalety lub do kuchni - w sytuacjach awaryjnych (gdyby np.upadła) może zawołać jednak na ogół nie potrzebuje wsparcia/towarzystwa . Nie ma potrzeby " jej nadskakiwać” (gdy ma chęć pobyć  sama  należy ją zostawić w pomieszczeniu, w którym przebywa ).

Hobby Podopiecznej to ogród, kwiaty, muzyka, zwierzęta.

Podopieczna  mieszka sama w domu ok.90m2 z ogródkiem . Ma zwierzątko - kota.
Sklepy znajdują się w pobliżu.

Do dyspozycji Opiekunki własny pokój, Internet, łazienka jest wspólna.

CZAS wolny zapewniony- do uzgodnienia na miejscu w zależności od preferencji Opiekunki.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, sprzątanie, bieżące utrzymywanie czystości, pranie, prasowanie);
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności: pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu się , pomoc przy kąpieli itd.

-towarzyszenie w życiu codziennym wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, spacery, karmienie kota, przypominanie o wzięciu lekarstwa.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka francuskiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.