Opiekunka z dobrym niemieckim do seniorki na wózku / Numer oferty: O/05707

Stawka

1 700.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Bergisch Gladbach , Niemcy

Opis stanowiska

Termin : od 16/02/2024

Język : dobry
Miejscowość: Bergisch-Gladbach

Status: nowa
Numer oferty: O/05707
Opis oferty:

Poszukujemy opiekunki z dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad seniorką mieszkającą w Bergisch-Gladbach (kod pocztowy: 51469)

Podopieczna jest pacjentką poruszającą się za pomocą wózka inwalidzkiego. Wymaga transferu (60kg) oraz wsparcia i asekuracji podczas codziennych czynności.
Seniorka cierpi na artrozę, zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie oraz ma problemy z płucami.
Posiada cewnik oraz ma do dyspozycji aparat z tlenem.
Nocne dyżury zdarzają się rzadko.

Do zadań opiekunki należy wykonywanie obowiązków domowych (m.in. sprzątanie, pranie, prasowanie; gotowanie, robienie zakupów) oraz pomoc podopiecznej podczas codziennych czynności domowych i pielęgnacyjnych (transfer, kąpiel, zmiana pozycji,karmienie)
Opiekunka ma do swojej dyspozycji pokój z dostępem do internetu oraz TV.
Sklepy znajdują się ok 10 min spacerem od domu.

Stawka 1700/1850€*, *ustalane indywidulanie przy prezentacji oferty (w zależności od znajomości języka niemieckiego, doświadczenia, specyfiki zlecenia)

Nasza oferta

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę zlecenie
organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
pełne ubezpieczenie/ZUS od średniej krajowej
możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.