Opiekunka seniorów ze znajomością francuskiego, niemieckiego lub angielskiego

Stawka

1 400.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Eupen , Belgia

Opis stanowiska

Poszukujemy opiekunki dla pacjentki z inkontynencją i demencją. Pani jest osłabiona, trzeba jej pomóc we wstawaniu. Regularnie przychodzą pielęgniarki, które pomagają w czynnościach pielęgnacyjnych. Szczegóły ustala koordynator.

Zadania opiekunki:

  • pomoc pacjentce w zmianie odzieży, bielizny, dbaniu o higienę osobistą
  • towarzyszenie przy spacerach, wizytach, oglądaniu telewizji itd.
  • robienie najważniejszych zakupów, gotowanie posiłków, podawanie wyznaczonych leków
  • dbanie o utrzymanie czystości w domu, pranie, wynoszenie śmieci itd.

Wymagania

WYMAGANIA

1. Komunikatywna znajomość języka francuskiego, niemieckiego lub angielskiego
2. Praktyka z seniorami 24h/24
3. Dyspozycyjność
4. Łagodne usposobienie, cierpliwość

Nasza oferta

WARUNKI PRACY

  • Stabilne i legalne zatrudnienie: umowa w niemieckiej firmie
  • Składki socjalne oraz emerytalne do kasy niemieckiej (Deutsche Rentenversicherung)
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • Pokrycie kosztów podróży i organizacja przejazdu na miejsce pracy