Opiekunka seniorów (praca we Francji)

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Metz , Reims , Amiens , Francja

Opis stanowiska

Zatrudnimy opiekunkę do pacjentki z Francji, która potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach i dbaniu o dom. Pani porusza się ze wsparciem, ma osłabiony wzrok i słuch, ale komunikuje się bez problemów.

  • Opiekunka będzie pomagać pacjentce we wstawaniu, przebieraniu, zmianie bielizny i higienie ciała, a także podawać leki przygotowane przez pielęgniarkę lub rodzinę.
  • Do obowiązków opiekunki będzie należeć też sprzątanie, robienie zakupów, gotowanie, mycie okien, pranie i prasowanie i inne zadania określone w planie pracy.

Wymagania

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi, z co najmniej podstawową znajomością jezyka francuskiego. Wymagana gotowość do podjęcia pracy na minimum dwa miesiące.

Nasza oferta

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę.
  • Ubezpieczenie zdrowotne wyłącznie w niemieckiej kasie chorych.
  • Składki emerytalne, rentowe, pielęgnacyjne, wypadkowe do Deutsche Rentenversicherung (w Niemczech).
  • Zwrot kosztów podróży za okazaniem faktury.
  • Darmowy transfer z dworca autokarowego lub DB do miejsca pracy i z miejsca pracy do miejsca odjazdu.
  • Całodobową pomoc koordynatora na miejscu pracy.
  • Obowiązkowy czas wolny oraz dostęp do Internetu.