Opiekunka seniorów (podstawowy język niderlandzki)

Lokalizacja

Mechelen , Mechelen , Belgia

Opis stanowiska

Poszukujemy opiekunki posługującej się jezykiem niderlandzkim. Małżeństwo generalnie samodzielne,  potrzebuje głównie pomocy domowej. Brak pracy w nocy, praca bez dźwigania.

Zadania pracownika:
  • gotowanie posiłków, podawanie leków, robienie najważniejszych zakupów
  • sprzątanie, pranie, prasowanie, mycie okien, wynoszenie śmieci, inne prace związane z utrzymaniem porządku w domu
  • przygotowanie odzieży, ewentualana asekuracja w codziennych aktywnościach (zależnie od potrzeb)
Szczegółowy plan pracy jest ustalany wspólnie z koordynatorem.

Wymagania

Poszukujemy osoby z dużym doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i podstawową lub komunikatywną znajomością języka niderlandzkiego.

Nasza oferta

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę.
  • Ubezpieczenie zdrowotne w niemieckiej kasie chorych.
  • Składki emerytalne, rentowe, pielęgnacyjne, wypadkowe do Deutsche Rentenversicherung (w Niemczech).
  • Zwrot kosztów podróży za okazaniem faktury.
  • Darmowy transfer z dworca autokarowego lub DB do miejsca pracy i z miejsca pracy do miejsca odjazdu.
  • Całodobowa pomoc koordynatora na miejscu pracy.
  • Czas wolny oraz dostęp do Internetu.