Opiekun/ka seniorów do pracy w Belgii (jęz. niem. lub franc.)

Lokalizacja

Belgia , Verviers , Liège , Niemcy

Opis stanowiska

Poszukujemy opiekuna lub opiekunki dla małżeństwa z początkami demencji. Pacjentka z mężem, mobilni, potrzebują asekuracji przy przebieraniu czy wstawaniu i pomocy w pracach domowych. Oprócz nagłych wypadków, nie trzeba wstawać w nocy. Zatrudnienie na minimum dwa miesące, możliwość stałej współpracy. Szczegóły zatrudnienia i czas wolny są ustalane z koordynatorem.

Zadania pracownika:
  • wsparcie w higienie ciała, pielęgnacji, przebieraniu, zmianie bielizny
  • gotowanie posiłków, regularne podawanie leków, robienie drobnych zakupów
  • sprzątanie, pranie, prasowanie, wynoszenie śmieci, zmiana pościeli, mycie okien itd.
  • inne zadania określone przez koordynatora w planie pracy.

Wymagania

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi, z komunikatywną znajomością języka niemieckiego lub francuskiego.

Nasza oferta

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę.
  • Ubezpieczenie zdrowotne wyłącznie w niemieckiej kasie chorych.
  • Składki emerytalne, rentowe, pielęgnacyjne, wypadkowe do Deutsche Rentenversicherung (w Niemczech).
  • Zwrot kosztów dojazdu i darmowy transfer z dworca autokarowego lub DB do miejsca pracy i z miejsca pracy do miejsca odjazdu.
  • Całodobowa pomoc koordynatora na miejscu pracy.
  • Obowiązkowy czas wolny oraz dostęp do Internetu.