Opiekunka seniorów Belgia

Lokalizacja

Belgia , Eupen , Niemcy

Opis stanowiska

Poszukujemy opiekunki do pacjentki z łagodną demencją i inkontynencją. Pani porusza się ze wsparciem, potrzebuje pomocy we wstawaniu, przebieraniu i pielęgnacji ciała. Do podopiecznej przychodzi pielęgniarka, która pomaga w pielęgnacji i przygotowuje leki. W zakupach pomaga rodzina. Czas wolny do ustalenia z koordynatorem.

Zadania pracownika:

  • pomoc podopiecznej w codziennych aktywnościach, higienie i pielęgnacji ciała
  • dbanie o czystość w domu, pranie zmiana pościeli, wynoszenie śmieci itd.
  • przygotowanie posiłków, podawanie napojów, leków
  • robienie najważniejszych zakupów, inne zadania określone przez koordynatora.

Wymagania

  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • komunikatywna znajomość języka francuskiego
  • łagodne i cierpliwe podejście do pacjenta

Nasza oferta

  • Stabilne i legalne zatrudnienie – umowa w firmie niemieckiej
  • Odprowadzone składki socjalne oraz emerytalne (Deutsche Rentenversicherung)
  • Ubezpieczenie zdrowotne (w niemieckiej kasie chorych)
  • Bezpłatne zakwaterowanie (z dostępem do Internetu) i wyżywienie
  • Pokrycie kosztów podróży i organizacja przejazdu na miejsce pracy