Opiekunka osób starszych od 3.06., Osobna CZEŚĆ MIESZKANIOWA dla Opiekunki, KOMUNIKATYWNY niemiecki 1800€!

Stawka

1 800.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych od 03.06. (przyjazd możliwy również kilka dni później), 06886 Lutherstadt Wittenberg (miejscowość z liczbą mieszkańców ok. 43 tys., położona ok. 70 km na północny wschód od Lipska, Saksonia Anhalt).

BLISKO GRANICY!
ODDZIELNA CZĘŚĆ MIESZKANIOWA DLA OPIEKUNKI!

Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1800 Euro/mies. netto ("na rękę").
Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pan, 87 lat, 183 cm, ok. 75 kg.
Podopieczny cierpi na początkowe stadium Parkinsona oraz początki spokojnej demencji (zapomina się), profilaktycznie nosi pieluchy.

Porusza się za pomocą balkonika lub laski - sam wstaje.

NIE MA regularnej opieki w nocy - jedynie w nagłych wypadkach - w razie potrzeby skorzystania z WC Senior korzysta z kaczki.

Senior zazwyczaj samodzielnie wykonuje podstawową pielęgnację, wymaga pomocy podczas kąpieli oraz ubierania/rozbierania się.

1 x dziennie przychodzi PFLEGEDIENST - podanie leków.

Przebieg dnia Podopiecznego: 6:00 pobudka, poranna pielęgnacja, śniadanie, czas spędzany z żoną, 12:00 obiad, odpoczynek, 17:30 kolacja, przygotowanie do snu, 21-21:30 Senior zazwyczaj samodzielnie kładzie się spać.

Podopieczny mieszka w domu wraz z żoną (85 lat), która nie wymaga Opieki. Seniorzy mają kota.
Sklepy w odległości 500m.

Do dyspozycji Opiekunki oddzielna część mieszkaniowa na pietrze: duży pokój, łazienka z prysznicem i wanną, kuchnia, internet, rower.

Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, tj. bieżące utrzymywanie czystości w domu, zakupy, gotowanie, pranie, prasowanie;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc podczas kąpieli, ubierania/rozbierania się, w razie potrzeby zmiana pieluch;
-towarzyszenie w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, spacery, rozmowy itp.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.