Opiekunka osób starszych od 20.12., DOBRE miejsce, Kontakt z obecną Opiekunką, 1750€+200€ PREMII!

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla sympatycznego małżeństwa od 20.12., 49424 Goldenstedt (Dolna Saksonia, miasteczko z liczbą mieszkańców 10 tys., położone ok. 50 km. od Bremen).

BARDZO DOBRE WARUNKI MIESZKANIOWE!
STAŁE I SPRAWDZONE MIEJSCE  - możliwy kontakt z obecną Opiekunką.

Opiekunka z mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1750 Euro/mies. netto („na rękę”) + 200 EURO PREMII ŚWIĄTECZNEJ!

Mile widziana osoba zaszczepiona.
Możliwe palenie na zewnątrz.

Do opieki Pan 87 lat, 170 cm, 70 kg.

Senior cierpi na lekkie nadciśnienie oraz problemy ze wzrokiem (niedowidzenie w 90%).
W domu orientuje się doskonale i porusza się na ogół za pomocą rollatora – w przypadku lepszej dziennej formy porusza się również samodzielnie.
Ze względu na postępujący wiek zaczyna się lekko zapominać.

NIE MA inkontynencji.
NIE MA opieki w nocy.

Podopieczny potrzebuje  pomocy przy ubieraniu/rozbieraniu się oraz myciu/kąpieli.

Do opieki Pani, 85 lat, 165 cm, 75 kg.

Podopieczna cierpi również na  nadciśnienie. 5 lat temu przeszła lekki udar (bez skutków ubocznych).

Seniorka  jest osobą mobilną – porusza się samodzielnie bez środków pomocniczych.

Ma średnie problemy ze słuchem - należy mówić do niej w miarę głośno i wyraźnie.

Nie ma inkontynencji.
Nie ma opieki w nocy.

Podopieczna potrzebuje pomocy przy ubieraniu / rozbieraniu się oraz przy kąpieli, podstawową pielęgnację i toaletę wykonuje samodzielnie.

Podopieczni  mieszkają w zadbanym domu wolnostojącym z ogrodem w ładnej okolicy miasteczka Goldenstedt. Łazienka wyposażona jest  w krzesełko prysznicowe.
Córka mieszka obok w sąsiedztwie. Miła i kulturalna rodzina.

Sklepy i punkty usługowe znajdują się w odległości ok. 400 metrów (Lidl, Aldi).

Bardzo sympatyczne, wesołe  i kochające się małżeństwo.

Przebieg dnia Podopiecznych : pobudka ok. 9:00, poranna pielęgnacja, śniadanie, 13:00 obiad, drzemka, 18:00 kolacja, Seniorzy ok. 21:30 chodzą spać.

Do dyspozycji Opiekunki: własny pokój, Internet.

Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, tj. robienie zakupów, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, bieżące utrzymywanie czystości;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc przy  ubieraniu i rozbieraniu się oraz pomoc przy myciu/kąpieli;
-towarzyszenie w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, spacery, przypominanie o wzięciu leków.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.