Opiekunka osób starszych od 15.04., HOLANDIA, do 1750€ na rękę! PRZY GRANICY niemiecko-holenderskiej

Stawka

1 750.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Eindhoven , Maastricht , Holandia

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych od 15.04., NL 6347 Langraaf (miasto położone w Holandii  w prowincji Limburgia, przy granicy z Niemcami, położone ok.18 km. od Akwizgranu, ok.70km od Kolonii).

Opiekunka z mocno komunikatywną/dobrą  znajomością języka NIEMIECKIEGO  1750 Euro/mies. netto ("na rękę") + 100 Euro Premii Wielkanocnej!
Opiekunka z komunikatywną znajomością języka NIEMIECKIEGO 1650 Euro/mies. netto ("na rękę") + 100 Euro Premii Wielkanocnej!

Palenie dozwolone na zewnątrz.

Do Opieki Pan Peter, 82 lata, 165 cm, 65 kg.

Senior cierpi na ogólne osłabienie związane z postępującym wiekiem oraz częściową inkontynencję (pampersy), w przeszłości przeszedł lekki udar (miewa niewielkie problemy z mową oraz nerwowe drgawki pod wpływem sytuacji stresowych).
Pan Peter zaczyna się zapominać/początki demencji .

Porusza się samodzielnie za pomocą balkonika, potrzebuje wsparcia przy  ubieraniu/rozbieraniu się oraz przy kąpieli i w toalecie.

Do opieki Pani Maria, 80 lat, 150 cm, 50 kg.

Podopieczna cierpi na ogólne osłabienie związane z postępującym wiekiem oraz  bóle kręgosłupa, porusza się  za pomocą rollatora (przy wstawaniu wymaga  wsparcia oraz asekuracji przy chodzeniu).
Seniorka  na ten moment jest również osłabiona po pobycie w szpitalu.

Pani Maria potrzebuje wsparcia w toalecie,  przy ubieraniu/rozbieraniu się oraz przy kąpieli.

Nie ma demencji.
Nie ma pampersów.
Sporadycznie może zdarzyć się, że p.Marii w nocy będzie potrzebowała wsparcia w toalecie.

Do Seniorów regularnie przychodzi Pflegedienst (pomoc w pielęgnacji/kąpieli, przygotowywanie leków). Pflegedienst służy również wsparciem w organizacji gospodarstwa domowego, np. dostarczanie cięższych zakupów.
Opiekunka może oczywiście również wykonywać samodzielnie zakupy – do dyspozycji rower.

Seniorzy  mieszkają w piętrowym, zadbanym domku jednorodzinnym, ok. 120 m2 (zabudowa szeregowa)Przy schodach zamontowany jest Treppenlift a w łazience znajduje się krzesełko prysznicowe. Podopieczni  do tej pory żyli samodzielnie.
Syn mieszka w Monachium.

Sklepy i punkty usługowe znajdują się w odległości ok. 10 min.

Do dyspozycji Opiekunki: 2 pokoje na górnym piętrze, Internet, TV, Radio, rower. Na piętrze znajduje się również łazienka, z której Podopieczni korzystają sporadycznie.

Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, tj. w razie potrzeby robienie zakupów, gotowanie, bieżące utrzymywanie czystości, pranie, prasowanie;
-pomoc przy wykonywaniu codziennych czynności, tj.ubieranie/rozbieranie się, kąpiel, wsparcie w toalecie;
-towarzyszenie w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, spacery, przypominanie o wzięciu leków, granie w gry planszowe, spacery.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-komunikatywna lub mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.