Opiekunka/Opiekun od 19.04. dla Seniora BEZ demencji, okolice Duisburgu, Wynagrodzenie 1750€ na rękę!

Stawka

1 750.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Duisburg , Bonn , Duisburg , Dortmund , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka/Opiekun osób starszych dla Seniora od 19.04., 47447 Moers (miasto z liczbą mieszkańców ok. 102 tys., 11 km od Duisburg, Nadrenia Północna Westfalia).

Opiekunka/Opiekun z mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1750 Euro/mies. netto („na rękę”).
Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pan, 89 lat, 160 cm, 70 kg.
Senior cierpi cukrzycę (przyjmuje leki), regularne infekcje dróg moczowych (wkładki inkontynencyjne) oraz degeneracje plamki żółtej na 1 oku.
Porusza się za pomocą balkonika - NIE potrzebuje pomocy podczas wstawania.

NIE MA opieki w nocy.
NIE MA demencji.

Podopieczny samodzielnie się myje i korzysta z toalety, potrzebuje wsparcia przy kąpieli (3 x w tygodniu) oraz podczas ubierania/rozbierania się.

1-2 x w tygodniu przychodzi Pflegedienst - dostarczanie leków.

Przebieg dnia: 8-9:00 pobudka, poranna pielęgnacja, śniadanie, czytanie gazety, oglądnie TV lub układanie puzzli, 12-13:00 obiad, drzemka, 15:00 odwiedziny partnerki, 18-19:00 kolacja, oglądanie TV, 22-23:00 Podopieczny kładzie się spać.

Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym, w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy.
Sklepy w odległości ok. 15 min.
Niedaleko mieszka partnerka życiowa, seniorzy odwiedzają się nawzajem.

Do dyspozycji Opiekunki/Opiekuna: własny pokój, oddzielne WC, internet.
Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki/Opiekuna będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego tj. zakupy, gotowanie i regularne podawanie posiłków i płynów, pranie, prasowanie, sprzątanie itd .;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności. tj. przy kąpieli, ubieraniu/rozbieraniu się, przypominanie o regularnej zmianie wkładek i ewentualna pomoc w razie potrzeby;
-towarzyszenie w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, przypominanie o wzięciu lekarstw, spacery, granie w gry planszowe itp.

Wymagania

-mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.