Opiekunka/opiekun do samodzielnego seniora - ciekawa okolica, dzień wolny / Numer oferty: K/01237

Stawka

1 300.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Lübeck , Niemcy

Opis stanowiska

Termin : od 15/01/2024

Język : komunikatywny
Miejscowość: Lübeck

Status: zastępstwo
Numer oferty: K/01237

Opis oferty:

Poszukujemy opiekuna/opiekunki z komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad seniorem mieszkającym w centrum Lübeck (kod pocztowy: 23558)

Podopieczny jest pacjentem onkologicznym (nowotwór pęcherza); jego stan jest stabilny. Wciąż wiele czynności wykonuje samodzielnie lub przy drobnym wsparciu ze strony opiekunki/opiekuna.
Senior cierpi również na inkontynencję – ma cewnik. Do opiekuna/opiekunki należy zmiana woreczków przy cewniku (2x dziennie).
Porusza się za pomocą rollatora, natomiast na spacery zalecany jest wózek.
Zlecenie nie wymaga transferu ani nocnych dyżurów.
Po wcześniejszych ustaleniach z córką podopiecznego, istnieje możliwość dodatkowego dnia wolnego.

Do zadań opiekunki / opiekuna należy wykonywanie obowiązków domowych (m.in. sprzątanie, pranie, prasowanie; gotowanie, robienie zakupów) oraz pomoc i asekuracja seniora podczas codziennych czynności domowych i pielęgnacyjnych.
Opiekunka / opiekun ma do swojej dyspozycji pokój z dostępem do internetu, TV oraz osobną toaletę.
Sklepy znajdują się ok. 15min spacerem od domu.

Stawka: 1300/1500€*, *ustalane indywidulanie przy prezentacji oferty (w zależności od stopnia znajomości języka, doświadczenia oraz specyfiki zlecenia)

Nasza oferta

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę zlecenie
organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
pełne ubezpieczenie/ZUS od średniej krajowej
możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.