Opiekunka od 9.10. dla 82-letniej Seniorki BEZ demencji, BEZ inkontynencji, POMOC DOMOWA 1x w tyg., Zapraszamy!

Lokalizacja

Berlin , Hamburg , Hannover , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych  od 09.10., 22848 Norderstedt (aglomeracja Hamburga, ok. 72 tys. mieszkańców, Szlezwik-Holsztyn).

Opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego 1700 Euro/mc netto ("na rękę").

Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1600 Euro/mc netto ("na rękę").

Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pani, 82 lata, 175 cm, 65 kg.

Podopieczna doznała złamania kości szyjki udowej (jest w trakcie rekonwalescencji).

Na tą chwilę porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego – nie potrzebuje pomocy podczas wstawania.
Należy ją mobilizować do krótkich spacerów za pomocą balkonika, tak aby jej sprawność powróciła.

NIE MA inkontynencji.
NIE MA demencji.
NIE MA opieki w nocy.

Podopieczna samodzielnie wykonuje podstawową pielęgnację oraz korzysta z toalety (wymaga jedynie pomocy aby odpowiednio przesunąć wózek w łazience), potrzebuje wsparcia podczas ubierania/rozbierania oraz kąpieli (łazienka wyposażona w krzesełko prysznicowe).

Pani mieszka w sama w domu.
Dobre połączenie z centrum Hamburga – ok. 30 min. metrem.

1 x w tygodniu przychodzi POMOC DOMOWA.

Sklepy znajdują się w odległości 2-3 km - możliwość zamówienia online wraz z dostawą do domu.

Przebieg dnia Podopiecznej : pobudka ok. 8:30, poranna pielęgnacja, śniadanie, 12:30-13:00 obiad, drzemka, ok. 19:00 kolacja, przygotowanie do snu, ok. 21-22:00 seniorka samodzielnie kładzie się spać.

Do dyspozycji Opiekunki: przestronny pokój i łazienka na 1 piętrze, Internet, rower.

Dla osoby posiadającej prawo jazdy – samochód z manualną skrzynią biegów.

Opiekunka nie musi stale zajmować się seniorką, Pani chętnie spędza czas sama. Chodzi o to, żeby ktoś był obecny, gdyby potrzebna była pomoc.

Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, tj. bieżące utrzymywanie porządku, zakupy, pranie, prasowanie, gotowanie i przygotowywanie posiłków (Seniorka spożywa w kilka małych porcji jedzenia wciągu dnia);
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności tj. pomoc przy kąpieli, ubieraniu i rozbieraniu się;
-towarzyszenie w życiu codziennym , np. wspólne spożywanie posiłków,  spacery, rozmowy.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.