Opiekunka od 6.03. dla p.Elisabeth, KOMUNIKATYWNY niemiecki 1700€/mies.na rękę! SPOKOJNE zlecenie!SPRAWDZONE

Stawka

1 700.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Gersthofen , Augsburg , Ingolstadt , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla spokojnej Seniorki od 06.03., 86368 Gersthofen (miejscowość z liczbą mieszkańców ok. 21 tys., położona ok. 5 km na północ od Augsburga, Bawaria).

Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1700 Euro/mies. netto („na rękę”)!

SPRAWDZONE ZLECENIE !!
Możliwy kontakt z obecną opiekunką.

Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki p.Elisabeth, 80 lat, 160 cm, 79 kg.
Podopieczna cierpi na depresję wieku podeszłego (przyjmuje leki, jest bardzo spokojna, wycofana, małomówna, dużo wypoczywa).

Porusza się samodzielnie - nie potrzebuje wsparcia przy wstawaniu, jedynie w przypadku gorszej kondycji mile widziane podanie dłoni (do dyspozycji również balkonik).

NIE MA inkontynencji.
NIE MA opieki w nocy.

Podopieczna potrzebuje standardowej pomocy przy ubieraniu i rozbieraniu, sama się myje oraz korzysta z toalety, czasem potrzebuje wsparcia podczas kąpieli – łazienka wyposażona w krzesełko prysznicowe.

Seniorka mieszka wraz z mężem, który NIE WYMAGA OPIEKI, w dużym mieszkaniu ok. 84 m2 z tarasem i dostępem do ogrodu.
Małżonek Podopiecznej jest osobą palącą (pali na tarasie, na zewnątrz), słabo słyszy, sam sobie gotuje, pomaga w opiece.

Sklepy znajdują się bezpośrednio przy mieszkaniu - na dole budynku jest pasaż handlowy.

Przebieg dnia Podopiecznej :
pobudka ok. 7:30 – 7:45, poranna pielęgnacja, mąż przygotowuje śniadanie, 12:00 obiad, drzemka, herbata/owoce, ok. 18:00 kolacja, oglądanie TV, ok. 20-20:15 seniorka przygotowuje się do snu.

Do dyspozycji Opiekunki: pokój, własne WC, Internet.
Cza wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, tj. zakupy, gotowanie i regularne podawanie posiłków i napojów, pranie, prasowanie itp.;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu się, pomoc przy kąpieli;
-towarzyszenie w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, oglądanie telewizji, przypominanie o wzięciu lekarstw.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.