Opiekunka od 30.09. lub 6.10. dla MOBILNEJ Seniorki, Bawaria, KOMUNIKATYWNY niemiecki 1650€ na rękę! Osobna łazienka

Lokalizacja

Augsburg , Aalen , Dachau , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla spokojnej Seniorki od 30.09. lub 6.10. (termin do uzgodnienia z obecną Opiekunką), 83224 Grassau (miejscowość z liczbą mieszkańców ok.6 tys., położona ok. 90 km na południowy wschód od Monachium).

Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1650 Euro/mies. netto („na rękę”)!

SPRAWDZONE i NIEWYMAGJACE ZLECENIE ! Głównie obecność w pobliżu i pomoc w razie potrzeby!

Do opieki Pani Josefine, 90 lat, 169 cm, 73 kg.
Podopieczna cierpi na nadciśnienie, częściową inkontynencję (pieluchy) oraz czasami się zapomina (jest to związane z wiekiem).

Porusza się powoli ale samodzielnie, zazwyczaj nie potrzebuje wsparcia przy wstawaniu. Jedynie w przypadku gorszej kondycji mile widziane podanie dłoni przy wstawaniu.

NIE MA demencji.
NIE MA opieki w nocy.

Podopieczna potrzebuje standardowej pomocy przy ubieraniu i rozbieraniu, oraz przy kąpieli, podstawową pielęgnację wykonuje samodzielnie – łazienka wyposażona w krzesełko prysznicowe oraz toaletowe.

Seniorka mieszka wraz z mężem, który NIE WYMAGA OPIEKI, w dużym domu. Na wyposażeniu łóżko pielęgnacyjne oraz rollator.

Sklepy w odległości pieszej.
Duże zakupy są dostarczane przez córkę, która odwiedza rodziców .

Do dyspozycji Opiekunki: pokój, własna łazienka, własne WC Internet, rower.

Przebieg dnia Podopiecznej : pobudka ok. 7:00 – 8:00, poranna pielęgnacja, śniadanie, 12:00 obiad, drzemka, ok. 18:00 kolacja, ok. 22:00 seniorka chodzi spać.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, tj. codzienne zakupy, gotowanie i przygotowywanie posiłków ( z uwzględnieniem ograniczenia cukru), pranie, prasowanie itp;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności tj. pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu się, pomoc przy kąpieli, kontrola i zmiana pieluch;
-towarzyszenie w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, oglądanie telewizji, spacery, przypominanie o wzięciu lekarstw.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.