Opiekunka od 22.12. dla 87-letniej p.Gertrudy, SPRAWDZONE miejsce, KOMUNIKATYWNY niemiecki 1500€+200€ PREMII!

Lokalizacja

Niemcy , Berlin , Dortmund , Szwajcaria

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla spokojnej Seniorki p. Gertrude od 22.12.60439 Frankfurt nad Menem (Hesja).

STAŁE I SPRAWDZONE MIEJSCE  -możliwy kontakt telefoniczny z obecną Opiekunką.

Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1500 Euro/mies. netto („na rękę”) + 200 EURO PREMII ŚWIĄTECZNEJ!
Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pani Gertrude, 87 lat, 170 cm, 65 kg.

Podopieczna cierpi na ogólne osłabienie związane z wiekiem, częściową inkontynencję (pieluchy) oraz na początki lekkiej demencji (zaczyna się zapominać, bywa, że pomyli datę lub godzinę – jest przy tym spokojna i wdzięczna za pomoc).
Porusza się zwykle samodzielnie za pomocą rollatora ( NIE wymaga żadnego wsparcia przy wstawaniu).

Podopieczna potrzebuje drobnej pomocy przy ubieraniu/rozbieraniu się oraz przy kąpieli, podstawową pielęgnację i toaletę wykonuje samodzielnie.

Do Seniorki regularnie przychodzi Pflegedienst w ramach podstawowej opieki medycznej (przygotowywanie leków).

Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu znajdującym się w centrum miasta w budynku wielomieszkaniowym. Łazienka wyposażona jest w krzesełko toaletowe oraz Badewannenlift.
Syn mieszka ok. 10 minut od swojej mamy. Sympatyczna i kulturalna rodzina.

Sklepy i punkty usługowe znajdują się w pobliżu.

Przebieg dnia Podopiecznej : pobudka ok. 8:00, poranna pielęgnacja, śniadanie, 12:30 obiad, drzemka, 18:00 kolacja, między 20-22:00 Pani chodzi spać.

Do dyspozycji Opiekunki: własny pokój, Internet.

Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa  domowego, tj bieżące utrzymywanie czystości w domu, robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie sprzątanie;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności tj. pomoc przy ubieraniu i  rozbieraniu się, pomoc przy kąpieli;
-towarzyszenie w życiu codziennym, np.wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, oglądanie telewizji, spacery, przypominanie o wzięciu leków.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.