Opiekunka od 21.05. dla Seniorki BEZ demencji, OSOBNA CZĘŚĆ MIESZKANIOWA, Komunikatywny niemiecki 1650€ na rękę!

Stawka

1 650.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Opieka

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla Seniorki BEZ demencji od 21.05., 47918 Tönisvorst (nieduże miasto z liczbą mieszkańców 30 tys., położone 36 km od Düsseldorfu, Nadrenia Pólnocna-Westfalia).

Opiekunka niepaląca z komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1650 Euro/mies. netto („na rękę”).

Do opieki Pani, 90 lat, 165 cm, 65 kg.
Podopieczna cierpi na nadciśnienie, jesienią zeszłego roku doznała złamania stopy, nosi aparat słuchowy oraz profilaktycznie pieluchy.

Porusza się zazwyczaj za pomocą balkonika (NIE potrzebuje pomocy podczas wstawania), na spacerach dla komfortu korzysta z wózka.

NIE MA demencji.
NIE MA opieki w nocy.

2x dziennie przychodzi Pflegedienst (zakładanie/zdejmowanie rajstop uciskowych).

Seniorka potrzebuje standardowej pomocy przy ubieraniu/rozbieraniu się oraz przy kąpieli, podstawową pielęgnację wykonuje na ogół samodzielnie oraz samodzielnie korzysta z toalety.

Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu. Łazienka wyposażona jest w krzesełko prysznicowe i toaletowe.
Sklepy znajdują się w odległości pieszej.

Przebieg dnia: pobudka ok. 7:30-8:30, poranna pielęgnacja, śniadanie, 12-12:30 obiad, 17-19:00 kolacja, 22-23:00 Podopieczna kładzie się spać.

Do dyspozycji Opiekunki OSOBNA CZĘŚĆ MIESZKANIOWA: pokój, kuchnia, łazienka, Internet, na życzenie Opiekunki do dyspozycji również rower.

Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, tj.zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc przy ubieraniu/ rozbieraniu się, pomoc przy kąpieli;
-towarzyszenie w życiu codziennym, m.in. rozmowy, spacery, wspólne spożywanie posiłków itd.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.