Opiekunka od 20.11. dla p.Andersa, Würzburg, KOMUNIAKTYWNY niemiecki 1600€+PREMIA Świąteczna!

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla miłego Seniora p. Andersa BEZ DEMENCJI od 20.11., 97094 Würzburg, dzielnica Altstadt (Bawaria).

Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego i prawem jazdy (automatyczna skrzynia biegów) 1600 Euro/mies.netto („na rękę”)+200 Euro PREMII Świątecznej!

Do opieki Pan Anders, lat 82, 172 cm, ok.70 kg.
Podopieczny cierpi na nadciśnienie oraz częściową inkontynencję (pieluchomajtki).
Pan Anders porusza się zwykle za pomocą rollatora - na ogół wstaje samodzielnie, tylko w przypadku gorszej dziennej formy może poprosić o drobną pomoc/podanie dłoni, przesunięcie balkonika.
Poza tym Senior nie cierpi na żadne inne poważniejsze schorzenia.

Senior potrzebuje drobnej pomocy przy ubieraniu/rozbieraniu się (przygotowanie świeżych ubrań, ewentualna pomoc przy zakładaniu skarpetek, butów) oraz przy kąpieli (umycie pleców, podanie ręcznika), podstawową pielęgnację wykonuje samodzielnie, samodzielnie również korzysta z toalety.

Nie ma demencji.Senior dobrze przesypia noce.

Hobby Podopiecznego to sport, nowinki ze świata, piłka nożna, oglądanie TV.

Pan Anders mieszka sam w mieszkaniu ok. 80 m2 z balkonem, znajdującym się na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym z windą. W łazience znajduje się krzesełko prysznicowe.
Córka Podopiecznego mieszka również w Würzburgu - 1 x w tyg. z reguły w sobotę lub w niedzielę odwiedza swojego tatę, w razie potrzeby służy pomocą.
Sklepy i punkty usługowe znajdują się w odległości ok. 10 min. pieszo (np.Lidl ok.650m).

Do dyspozycji Opiekunki: własny pokój, Internet, TV, oddzielne WC.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, tj. robienie zakupów, gotowanie, sprzątanie, bieżące utrzymywanie czystości, pranie, prasowanie;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj. drobna pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu się oraz przy kąpieli;
-towarzyszenie w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, spacery, przypominanie o wzięciu lekarstw, towarzyszenie podczas wizyt lekarskich.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-prawo jazdy

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.