Opiekunka od 18.05. dla p.Andersa BEZ demencji, Würzburg, KOMUNIKATYWNY niemiecki 1500€ na rękę!

Lokalizacja

Dortmund , Darmstadt , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla miłego Seniora p. Andersa BEZ DEMENCJI od 18.05.97094 Würzburg, dzielnica Altstadt (Bawaria).

LEKKIE ZLECENIE!

Opiekunka z  komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1500 EURO/mies.netto („na rękę”)!
Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pan Anders, lat 82, 172 cm, ok.70 kg.

Podopieczny cierpi na nadciśnienie oraz częściową inkontynencję (pieluchomajtki).
Pan Anders porusza się zwykle za pomocą rollatora - na ogół wstaje samodzielnie, tylko w przypadku gorszej dziennej formy może poprosić o drobną pomoc/podanie dłoni, przesunięcie balkonika.
Poza tym Senior nie cierpi na żadne inne poważniejsze schorzenia.

Senior  potrzebuje  drobnej pomocy przy ubieraniu/rozbieraniu się (przygotowanie świeżych ubrań, ewentualna pomoc przy zakładaniu skarpetek, butów) oraz  przy kąpieli (umycie pleców, podanie ręcznika), podstawową pielęgnację wykonuje samodzielnie, samodzielnie również korzysta z toalety.

Nie ma demencji.
Nie ma transferowania.
Senior dobrze przesypia noce.

Hobby Podopiecznego to sport, nowinki ze świata,  piłka nożna, oglądanie TV.

Pan Anders mieszka sam w  mieszkaniu ok. 80 m2 z balkonem,  znajdującym się na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym z windą.  W łazience znajduje się krzesełko prysznicowe.

Córka Podopiecznego mieszka również w Würzburgu - 1 x w tyg. z reguły w sobotę lub w niedzielę odwiedza swojego tatę, w  razie potrzeby służy pomocą.

Sklepy i punkty usługowe znajdują się w odległości ok. 10 min. pieszo (np.Lidl ok.650m).

Do dyspozycji Opiekunki: własny pokój, Internet, TV, oddzielne WC.

Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, tj. robienie zakupów, gotowanie, sprzątanie, bieżące utrzymywanie czystości, pranie, prasowanie;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj. drobna pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu się oraz przy kąpieli;
-towarzyszenie w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, spacery, przypominanie o wzięciu lekarstw, towarzyszenie podczas wizyt lekarskich.

Organizujemy i opłacamy przejazd

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.