Opiekunka od 18.05. dla 73-letniej Pani, BERLIN, Wynagrodzenie 1750€ na rękę!

Lokalizacja

Berlin , Dortmund , Bielefeld , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla 73-letniej Seniorki od 18.05., 10437 BERLIN, dzielnica: Prenzlauer Berg.

Opiekunka z mocno komunikatywną / dobrą znajomością języka  1750 EURO / mc netto („na rękę”)!

Mile widziane prawo jazdy (manualna skrzynia biegów).
Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pani, 73 lata, 164 cm, 60 kg.

Podopieczna cierpi na częściową inkontynencję (pieluchy) oraz spokojną demencję (bywa zdezorientowana co do miejsca i czasu).

Seniorka porusza się za pomocą wózka - NIE wymaga pomocy przy wstawaniu.

NIE MA opieki  w nocy - tylko w nagłych przypadkach.

Seniorka potrzebuje standardowej pomocy przy kąpieli, ubieraniu/rozbieraniu się, poranną toaletę Podopieczna wykonuje samodzielnie pod okiem/instruktażem  Opiekunki.

Przebieg dnia: pobudka o godz. 7:00, poranna pielęgnacja, śniadanie, zakupy, 12:00 obiad,  spacer lub wycieczka samochodowa, 18:00 kolacja, oglądanie TV, ok. 21:45 Podopieczna chodzi spać.

Podopieczna mieszka z samodzielnym mężem w  mieszkaniu znajdującym się w centrum miasta.
Małżonek nie wymaga żadnych czynności pielęgnacyjno-opiekuńczych.
Łazienka wyposażona jest w krzesełko prysznicowe oraz poręcz przy WC.

Syn Podopiecznej mieszka w odległości ok. 500m.

Sklepy oraz punkty usługowe znajdują się w pobliżu.

Do dyspozycji Opiekunki własny pokój, Internet.

CZAS wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego , tj. robienie zakupów, gotowanie i przygotowywanie posiłków, sprzątanie, bieżące utrzymywanie czystości, pranie, prasowanie, przygotowywanie świeżych ubrań;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności: pomoc przy kąpieli, ewentualna pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu się, zmiana pieluch;
-towarzyszenie w życiu codziennym, m.in. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, spacery, przypominanie o wzięciu leków.

Wymagania

-mocno komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.