Opiekunka od 06.05. dla Pani BEZ demencji, Dla Opiekunki piętro domu! KOMUNIKATYWNY niemiecki 1550€ na rękę!

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych od 6.05, 31195  Lamspringe (miejscowość  z liczbą ludności ok.6 tys., położone 78 km na południe od Hanoweru, ok.45 km od Hildesheim,  Dolna Saksonia).

Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego i PRAWEM JAZDY (automatyczna skrzynia biegów) 1550 Euro/mies. netto ("na rękę")!

Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pani, 85 lat, 163 cm, 60 kg.
Podopieczna miała operowane prawe ramię - jest po rehabilitacji. W przeszłości miała operowane również lewe ramię - ograniczona sprawność.
Porusza się za pomocą balkonika- wstaje samodzielnie.

NIE MA demencji.

Seniorka samodzielnie korzysta z toalety, profilaktycznie nosi wkładki inkontynencyjne.

Podopieczna potrzebuje pomocy głównie pomocy przy kąpieli oraz ubiera/rozbiera się, podstawową codzienną pielęgnację wykonuje samodzielnie.

Podopieczna mieszka sama w piętrowym domu z ogrodem, w ogrodzie znajduje się jacuzzi.
Podopieczna zajmuje dolne piętro (sypialnia, salon, kuchnia, taras). W łazience Podopiecznej znajduje się krzesełko prysznicowe.
Opiekunka zajmuje piętro (sypialnia z balkonem, oddzielna łazienka).
W sąsiedztwie mieszka rodzina, która w razie potrzeby służy pomocą.

Sklepy znajdują się w odległości dlatego wymagane jest prawo jazdy.

Przebieg dnia Podopiecznej: 7-8:oo pobudka, poranna pielęgnacja, śniadanie, 12-13:00 obiad, odpoczynek poobiedni, 17-19:00 kolacja, 22:00 Podopieczna kończy swój dzień.

Do dyspozycji Opiekunki: górne piętro domu, pokój z balkonem, oddzielna łazienka, samochód, internet.

Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, tj. sprzątanie, zakupy,  gotowanie i przygotowywanie posiłków, pranie, prasowanie itd.;
-pomoc Podopiecznej w wykonywaniu codziennych czynności, głównie pomoc przy kąpieli, ubieraniu/rozbieraniu się;
-towarzyszenie w życiu codziennym , np. wspólne spożywanie posiłków,  spacery, wspólne oglądanie TV, regularne podawanie płynów itp.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.