Opiekunka o 30.08. dla p.Roswity, SPRAWDZONE, LEKKIE miejsce, BOCHUM, 1600€/mies. na rękę!

Lokalizacja

Essen , Bochum , Berlin , Essen , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla miłej Seniorki od 30.08., 44867 Bochum, dzielnica Wattenscheid (miasto powiatowe z liczbą mieszkańców ok.360 tys., położone w kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia ).

STAŁE I SPRAWDZONE MIEJSCE.
LEKKIE ZLECENIE.

Opiekunka z mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1600 Euro/ MC netto (" na rękę").

Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pani Roswita, 78 lata, 168 cm, 71 kg.
Seniorka choruję na tarczycę oraz nadciśnienie (przyjmuje hormonony, leki obniżające ciśnienie oraz tabletki rozrzedzające krew).

Podopieczna po domu porusza się za pomocą rollatora lub wózka inwalidzkiego (w przypadku gorszej dyspozycji jak i podczas spacerów na zewnątrz) - nie wymaga pomocy przy wstawaniu.
Z uwagi na przebytą niegdyś  kontuzję p.Roswita nie jest w stanie przenieść całego ciężaru na lewą nogę dlatego podczas chodzenia należy towarzyszyć Seniorce.

Pani Roswita potrzebuje standardowej pomocy przy ubieraniu / rozbieraniu się oraz przy kąpieli (łazienka wyposażona w krzesełko prysznicowe), podstawową pielęgnację wykonuje samodzielnie.

NIE MA inkontynencji - Podopieczna samodzielnie korzysta z toalety.
NIE MA transferowania.
NIE MA demencji.

Podopieczna jest bardzo rozmowna, otwarta i serdeczna. Mile widziana osoba empatyczna, lubiąca słuchać, która wesprze Seniorkę w codziennych czynnościach.

Przebieg dnia: Podopieczna wstaje ok. 8:00, poranna pielęgnacja, śniadanie, , 12:00-14:00 obiad, drzemka, 18-19:00 kolacja, ok. 21:00-22:00 Seniorka chodzi spać.

Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu z tarasem, znajdującym się na parterze, w bardzo ładnej okolicy.
Sklepy w odległości pieszej.

Czas wolny zapewniony.

Do dyspozycji Opiekunki: własny pokój, Internet.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego – zakupy, gotowanie i przygotowywanie posiłków (z uwzględnieniem diety wegetariańskiej), pranie, prasowanie, utrzymywanie bieżącej czystości w mieszkaniu;

-towarzyszenie w wykonywaniu codziennych czynności, m.in. pomoc przy kąpieli, ubieraniu/rozbieraniu się;
-towarzyszenie Podopiecznej w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, spacery,  rozmowy, przypominanie o wzięciu leków.

Organizujemy i opłacamy przejazd

Wymagania

--mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.