opiekunka dochodzaca Rotterdam

Stawka

22.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Rotterdam , Holandia

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Rotterdam poszukuje opiekunki dochodzacej na 5 dni w tgodniu Praca jest od 20-05-2024.Pan ma 80 lat i mieszka z zona w Rotterdam . Pan ma poczatki Alzheimera i niedoslyszy.Jest osoba bardzo spokojna.Wiele lat mieszkap we Feancji, Afryce,Azji.Pan potrzebuje pomocy przy codziennych czynnosciach takich jak higiena osobista , ubieranie, praca polega tez na utrzymaniu domu ,  i towarzystwie .
To zlecenie jest dla opiekunki dochodzacej od poniedzialku do piatku 4 godziny dziennie wiec pol etatu. Godziny sa do uzgodnienia z zona klienta ktora potrzebuje odciazenia i czasu dla siebie kiedy opiekunka jest przy jej mezu. Pan pali papierosy ale tylko na balkonie.

Wymagania

-dobra znajomosc jezyka angielskiego lub komunikatywna holenderskiego,
-doswiadczenie nie jest niezbedne ale mile widziane,
-towarzyska osobowosc,
-prawo jazdy cat B mile widziane

Nasza oferta

Umowa jest holenderska z ubezpieczeniem emerytalnym, dodatkowym ubezpieczeniem na wypadek utraty pracy i 13a wyplata, 20 dni platnego  urlopu w skali roku liczone na rato .Koszty dojazdu sa wynagrodzane €0,21 za km