Opiekunka do towarzyszenia starszej, samodzielnej Pani - 1600 euro netto/mc

Lokalizacja

Francja

Opis stanowiska

Starsza Pani przed 90-tką cierpi na przewlekłe zapalenie oskrzeli, zaburzenia snu (nadmierna senność) i nadciśnienie, ogólne spowolnienie funkcjonowania organizmu, zmęczenie. Przyjmuje odpowiednie leki.
Mieszka sama. Jest w pełni sprawna fizycznie i intelektualnie. Porusza się samodzielnie, doskonale rozpoznaje wszystkich, czas i przestrzeń, sama przygotowuje posiłki. Noce przesypia, sama się myje i ubiera. Lubi szyć, robić na drutach i inne robótki, lubi spacery, rozmowy po angielsku.
Mieszka w apartamencie z widokiem na morze, blisko plaży.

Zadania opiekunki:
- towarzyszenie Podopiecznej, wspólne rozmowy, zajęcia, spacery
- pomoc przy zakupach i innych czynnościach dnia codziennego
- sprzątanie, pranie i prasowanie

Rozpoczęcie pracy: 1 stycznia 2024

Wymagania

Zapraszamy osobę:
- ze średnią znajomością języka francuskiego
- lubiącą towarzystwo osób starszych
- empatyczną, życzliwą, troskliwą
- niepalącą

Nasza oferta

Oferujemy:
- kontrakt 2-miesięczny z możliwością przedłużenia i pracy na zmiany
- oficjalne zatrudnienie z ubezpieczeniem
- zamieszkanie i wyżywienie
- organizację i opłacenie przejazdu w obie strony
- stałą opiekę polskiego koordynatora
- wynagrodzenie 1600 euro netto/mc