Opiekunka do starszej, w miarę samodzielnej Pani w okolicy Nancy - 1600 euro netto/mc

Stawka

1 600.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Nancy , Francja

Opis stanowiska

tarszej Pani, która mimo zaawansowanego wieku jest prawie całkowicie samodzielna. Porusza się bez trudu o lasce, sama wstaje, kąpie się i ubiera. Sama przygotowuje sobie śniadania (trzeba ją przy tym obserwować), lubi wspólne gotowanie. Cierpi na demencję w stopniu średnio zaawansowanym, z okazjonalnymi momentami pobudzenia. Komunikuje się bez trudu.

Miejsce pracy: przedmieścia Nancy (północno-wschodnia Francja)
Długość kontraktu: 2 miesiące z możliwością przedłużenia i pracy na zmiany

Obowiązki wobec podopiecznej: niewielka pomoc podczas prysznica i przy ubieraniu, asekuracja przy czynnościach dnia codziennego, towarzyszenie, rozmowy, przygotowanie posiłków (mile widziane zachęcanie starszej Pani to wspólnego gotowania), zakupy, sprzątanie, wyjaxdy wózkiem do poblizkiego ośrodka rehabilitacji.

Rozpoczęcie pracy: 18 stycznia 2024

Wymagania

- z komunikatwną  znajomością języka francuskiego
- z niewielkim doświadczeniem w opiece
- empatyczną, życzliwą i troskliwą
- niepalącą

Nasza oferta

Oferujemy:
- kontrakt 2-miesięczny z możliwością przedłużenia i pracy na zmiany
- legalne zatrudnienie z ubezpieczeniem
- zamieszkanie i wyżywienie
- organizację i opłacenie przejazdu w obie strony
- stałą opiekę polskiego koordynatora