Opiekunka do starszej samodzielnej pani w okolicy Lyon, 1500 euro netto/mc

Stawka

1 500.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Lyon , Francja

Opis stanowiska

Podopieczna to Pani po 90 r.ż. Jest samodzielna. Sama wstaje i kładzie się, wykonuje toaletę osobistą, sama się myje i ubiera. Potrzebuje niewielkiej asekuracji przy przemieszczaniu się na dłuższych dystansach (np. spacer). Bez cech demencji. Jest osobą spokojną, zrównoważoną, lubi rozmowy, wspólne oglądanie telewizji, spacery w przydomowym ogrodzie, przejażdżki samochodem.

Zadania opiekunki: zakupy, przygotowywanie posiłków, pranie, prasowanie, utrzymywanie w porządku pomieszczeń używanych na co dzień (do gruntownego sprzątania domu przychodzi inna osoba), dobry kontakt z podopieczną.

Rozpoczęcie pracy: pierwszy tydzień lipca 2023

Wymagania

Zapraszamy osobę:
- z czynnym prawem jazdy kat. B
- ze znajomością języka francuskiego w stopniu co najmniej średnim
- doświadczeniem w opiece (mile widziane również nad członkiem rodziny)
- empatyczną, życzliwą i troskliwą

Nasza oferta

Oferujemy:
- kontrakt 2-miesięczny z możliwością przedłużenia i pracy na zmiany
- oficjalne zatrudnienie z ubezpieczeniem
- bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie
- organizację i opłacenie przejazdu w obie strony
- stałą opiekę polskiego koordynatora