Opiekunka do starszej prawie samodzielnej Pani, przedmieścia Nancy, 1500 euro netto/mc

Stawka

1 500.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Nancy , Francja

Opis stanowiska

Zatrudnimy opiekunkę do starszej Pani, która mimo zaawansowanego wieku jest prawie całkowicie samodzielna. Porusza się bez trudu o lasce, sama wstaje, kąpie się i ubiera. Sama przygotowuje sobie śniadania (trzeba ją przy tym obserwować), lubi wspólne gotowanie. Ma początki demencji: czasami gubi się w czasie, zostawia włączone urządzenia. Jest towarzyska i rozmowna, komunikuje się bez trudu.

Miejsce pracy: przedmieścia Nancy (północno-wschodnia Francja)
Data rozpoczęcia pracy: 20 sierpnia 2022
Długość kontraktu: 2 miesiące z możliwością przedłużenia i pracy na zmiany
Wynagrodzenie: 1500 euro netto / m-c

Obowiązki wobec podopiecznej: niewielka pomoc podczas prysznica i przy ubieraniu, asekuracja przy czynnościach dnia codziennego, towarzyszenie, rozmowy, przygotowanie posiłków (mile widziane zachęcanie starszej Pani to wspólnego gotowania), zakupy, sprzątanie.

Wymagania

Zapraszamy osobę:
- z czynnym prawem jazdy kat. B
- z dobrą znajomością języka francuskiego
- empatyczną, życzliwą i troskliwą

Nasza oferta

Oferujemy:
- kontrakt 2-miesięczny z możliwością przedłużenia i pracy na zmiany
- legalne zatrudnienie z ubezpieczeniem
- zamieszkanie i wyżywienie
- organizację i opłacenie przejazdu w obie strony
- stałą opiekę polskiego koordynatora