Opiekunka do starszej Pani w okolicy Strasbourga - 1700 euro netto/mc

Lokalizacja

Strasburg , Francja

Opis stanowiska

Pani po 80 roku życia mieszka w domu w niewielkiej miejscowości w pobliżu Strasbourga. Cierpi na chorobę Alzheimera, cukrzycę (mierzenie poziomu cukru – z palca na paseczek, zastrzyki insuliny). Rozpoznaje wszystkich, ale gubi się w czasie i przestrzeni. Jest pieluchowana. Sama spożywa posiłki.
W domu w każdy dzień w tygodniu jest personel odpowiedzialny za sprzątanie, pranie, przygotowywanie obiadów i ogród. W weekendy wszystkie posiłki przygotowuje opiekunka.

Zadania opiekunki:
- towarzyszenie Podopiecznej, jej aktywizacja przez rozmowy, wspólne zajęcia, spacery
- mierzenie poziomu cukru glukometrem oraz podawanie insuliny, zmiana pieluch, mycie i ubieranie Pani
- przygotowanie posiłków w weekendy

Rozpoczęcie pracy: 21 grudnia 2023

Wymagania

Zapraszamy osobę:
- z dobrą znajomością języka francuskiego
- z doświadczeniem w opiece
- lubiącą towarzystwo osób starszych
- empatyczną, życzliwą, troskliwą

Nasza oferta

Oferujemy:
- kontrakt 2-miesięczny z możliwością przedłużenia i pracy na zmiany
- oficjalne zatrudnienie z ubezpieczeniem
- zamieszkanie i wyżywienie
- organizację i opłacenie przejazdu w obie strony
- stałą opiekę polskiego koordynatora
- wynagrodzenie 1700 euro netto/mc + 150 euro premii świątecznej