Opiekunka do starszej Pani w Le Hohwald, Francja - 1600 euro netto/mc

Lokalizacja

Francja , Colmar , Strasburg , Niemcy

Opis stanowiska

Podopieczna ma częściową utratę orientacji czasowo-przestrzennej, utratę samodzielności i inicjatywy, zaburzenia mowy. Noce przesypia, czasem się budzi. Porusza się przy chodziku. Potrzebuje wsparcia pod ramię podczas wstawania z łóżka, fotela, toalety, wsparcia w myciu i ubieraniu. Ma nietrzymanie moczu, jest pieluchowana. Jest osobą pogodną i spokojną.

Do obowiązków opiekunki będzie należeć: przygotowywanie posiłków, utrzymanie w czystości pomieszczeń używanych na co dzień, pranie, prasowanie, zakupy.

Rozpoczęcie pracy: 10 grudnia 2023

Wymagania

Zapraszamy osobę:
- z czynnym prawem jazdy kat. B
- ze znajomością języka francuskiego w stopniu co najmniej średnim
- doświadczeniem w opiece (mile widziane również nad członkiem rodziny)
- empatyczną, życzliwą i troskliwą

Nasza oferta

Oferujemy:
- kontrakt 2-miesięczny z możliwością przedłużenia i pracy na zmiany
- oficjalne zatrudnienie z ubezpieczeniem
- bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie
- organizację i opłacenie przejazdu w obie strony
- stałą opiekę polskiego koordynatora
- wynagrodzenie 1600 euro netto miesięcznie
- premię świąteczną 200 euro