Opiekunka do starszej Pani w Brukseli (Belgia) - 1800 euro netto/mc

Stawka

1 800.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Belgia

Opis stanowiska

Podopieczna jest po 90-tce. Cierpi na jednostronny niedowład, porusza się na wózku inwalidzkim, potrzebuje pomocy przy przemieszczaniu się na łóżko i na wózek. Bez cech demencji, sprawna intelektualnie. Lubi rozmowy, wspólne oglądanie telewizji.

Zadania opiekunki: przygotowywanie trzech posiłków dziennie, towarzyszenie, rozmowy, pomoc podopiecznej w codziennym życiu, zakupy, utrzymanie czystości w mieszkaniu na co dzień.

Termin rozpoczęci pracy: 25 sierpnia 2023 r.

Wymagania

Zapraszamy osobę:
- z dobrą znajomością języka francuskiego
- z doświadczeniem w opiece
- lubiącą towarzystwo osób starszych
- empatyczną, życzliwą i troskliwą
- niepalącą
- sprawną fizycznie

Nasza oferta

Oferujemy:
- kontrakt 2-miesięczny
- oficjalne zatrudnienie z ubezpieczeniem
- zamieszkanie i wyżywienie
- organizację i opłacenie przejazdu w obie strony
- stałą opiekę polskiego koordynatora
- wynagrodzenie 1800 euro netto/mc