Opiekunka do starszego, w miarę samodzielnego Pana - okolice Strasbourga, 1600 euro netto/mc

Lokalizacja

Strasburg , Francja

Opis stanowiska

Starszy Pan lekko po 90 r.ż., potrzebuje wsparcia przy myciu i ubieraniu, a także podtrzymania pod ramię przy wstawaniu. Porusza się o lasce lub w mieście o balkoniku. Lubi przejażdżki samochodowe z opiekunką.

Do obowiązków należy sprzątanie, zakupy, przygotowywanie posiłków, pomoc przy wstawaniu, myciu i ubieraniu Podopiecznego, spacery lub przejażdżki samochodem.

Termin rozpoczęcia pracy: w okolicy 20.09.2023

Wymagania

Zapraszamy osobę:
- z czynnym prawem jazdy kat. B
- ze znajomością języka francuskiego w stopniu co najmniej średnim
- lubiącą towarzystwo osób starszych
- chętną do prowadzenia domu
- empatyczną, życzliwą i troskliwą

Nasza oferta

Oferujemy:
- kontrakt 2-miesięczny z możliwością przedłużenia
- oficjalne zatrudnienie z ubezpieczeniem
- zamieszkanie i wyżywienie
- organizację i opłacenie przejazdu w obie strony
- stałą opiekę polskiego koordynatora
- wynagrodzenie: 1600 euro na rękę