Opiekunka do starszego Pana w Paryżu, 1800 euro netto/mc

Stawka

1 800.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Francja

Opis stanowiska

Podopieczny ma 86 lat. Cierpi na chorobę Parkinsona w stopniu średnio zaawansowanym, przyjmuje leki. Porusza się o lasce lub balkoniku. Potrzebuje wsparcia przy wstawaniu i pomocy przy spożywaniu posiłków (np. pokrojenie mięsa). Ma nietrzymanie moczu, jest pieluchowany. Bez cech demencji, sprawny intelektualnie. Do codziennego mycia przychodzi służba francuska.

Zakres zadań: przygotowanie trzech posiłków dziennie, zakupy, pranie i prasowanie, sprzątanie, spacery z podopiecznym, zmiana pieluch, pomoc w codziennym życiu, towarzyszenie i rozmowy.

Rozpoczęcie pracy: 7 września 2023 r.

Wymagania

Zapraszamy osobę:
- ze znajomością języka francuskiego w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym
- z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi
- bez dysfunkcji układu ruchu
- serdeczną, ciepłą, opiekuńczą i empatyczną, lubiącą towarzystwo osób starszych

Nasza oferta

Oferujemy:
- kontrakt 2-miesięczny z możliwością przedłużenia
- oficjalne zatrudnienie z ubezpieczeniem
- zamieszkanie i wyżywienie
- organizację i opłacenie przejazdu w obie strony
- stałą opiekę polskiego koordynatora
- wynagrodzenie 1800 euro netto/mc