Opiekunka do starszego pana - Paryż, 1300 euro netto/mc

Stawka

1 300.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Francja

Opis stanowiska

Podopieczny ma powyżej 90 lat, jest wysoki, szczupłej budowy ciała. Porusza się samodzielnie, do długich spacerów jest wózek inwalidzki. Niedosłyszy. Doskonale orientuje się w przestrzeni i rozpoznaje osoby, czasem gubi się w czasie. Je samodzielnie. Nie ma problemów z nietrzymaniem moczu.Przesypia noce. Wstaje i ubiera się sam. Potrzebuje pomocy / asekuracji przy toalecie, którą częściowo sam wykonuje.

Zadania opiekunki:
- zapewnienie towarzystwa, rozmowy, wspólne zajęcia, spacery
- przygotowywanie trzech posiłków dziennie
- zakupy, sprzątanie, pranie i prasowanie

Wymagania

Zapraszamy osobę:
- z dobrą znajomością języka francuskiego
- lubiącą towarzystwo osób starszych
- chętną do prowadzenia domu
- empatyczną, życzliwą, troskliwą, taktowną
- elastyczną w zakresie organizacji dnia

Nasza oferta

Oferujemy:
- kontrakt 2-miesięczny z możliwością przedłużenia i pracy na zmiany
- oficjalne zatrudnienie z ubezpieczeniem
- zamieszkanie i wyżywienie
- organizację i opłacenie przejazdu w obie strony
- stałą opiekę polskiego koordynatora
- wynagrodzenie: 1300 euro na rękę