Opiekunka do starszego małżeństwa w Brukseli, 1800 euro netto/mc

Lokalizacja

Belgia , Niemcy

Opis stanowiska

Podopieczni są osobami po 90-tce. Pan cierpi na cukrzycę, jest dializowany. Potrzebuje wsparcia przy wstawaniu, porusza się za pomocą chodzika. Jest okazjonalnie pieluchowany. Jego małżonka porusza się na wózku inwalidzkim, potrzebuje pomocy przy przemieszczaniu się na łóżko i na wózek, z podparciem pod ramię.
Dwa razy dziennie do Państwa przychodzi pielęgniarka, która wykonuje toaletę i pomaga przy ubieraniu. Raz w tygodniu przychodzi osoba do sprzątania, prania i prasowania.

Zadania opiekunki: przygotowywanie posiłków, towarzyszenie, rozmowy, pomoc podopiecznym w codziennym życiu, czasami drobne zakupy, utrzymanie czystości w mieszkaniu na co dzień.

Termin rozpoczęci pracy: 17 czerwca 2023
Czas trwania kontraktu: 2 miesiące z możliwością przedłużenia

Wymagania

Zapraszamy osobę:
- z dobrą znajomością języka francuskiego lub włoskiego
- z doświadczeniem w opiece
- lubiącą towarzystwo osób starszych
- empatyczną, życzliwą i troskliwą
- niepalącą
- sprawną fizycznie

Nasza oferta

Oferujemy:
- oficjalne zatrudnienie z ubezpieczeniem
- zamieszkanie i wyżywienie
- organizację i opłacenie przejazdu w obie strony
- stałą opiekę polskiego koordynatora