Opiekunka do seniora - bez nocnych dyżurów; dodatkowy czas wolny / O/05680

Stawka

1 600.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Monachium , Niemcy

Opis stanowiska

Termin : od 02/02/2024

Język : bardzo dobry
Miejscowość: Altenmarkt an der Alz - ok.85km od Monachium

Status: nowa
Numer oferty: O/05680

Opis oferty:

Poszukujemy niepalącej opiekunki z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad seniorem mieszkającym w Altenmarkt an der Alz (kod pocztowy: 83352)

Podopieczny jest pacjentem wymagającym transferu. Transfer odbywa się 2x dziennie – rano i wieczorem. Żona pacjenta zawsze pomaga w transferze.
Senior cierpi na inkontynencję, ma początki demencji oraz odleżyny (jest specjalny materac).
Po domu porusza się za pomocą wózka.
Żona pacjenta nie wymaga opieki; jest osobą czynną aktywnie i do południa pracuje. Chętnie pomaga w czynnościach domowych (przejmuje robienie zakupów).
Zlecenie nie wymaga nocnych dyżurów.
* Dodatkowy czas wolny – 2x popołudnie!

Do zadań opiekunki należy wykonywanie obowiązków domowych (m.in. sprzątanie, pranie, gotowanie) oraz pomoc i asekuracja podopiecznego podczas codziennych czynności domowych i pielęgnacyjnych (higiena, transfer).
Opiekunka ma do swojej dyspozycji pokój z dostępem do internetu oraz osobną łazienkę.

Stawka: 1600/1750€*, *ustalane indywidulanie przy prezentacji oferty ( w zależności od stopnia znajomości języka ; doświadczenia czy specyfiki zlecenia)

Nasza oferta

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę zlecenie
organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
pełne ubezpieczenie/ZUS od średniej krajowej
możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.