Opiekunka do samotnej seniorki o rollatorze od 20.09.22

Lokalizacja

Bad Saulgau , Niemcy

Opis stanowiska

Poszukujemy zaszczepionej opiekunki z komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego na wyjazd 20.09.2022 do Pani Marianne, mieszkającej samotnie w miejscowości  Bad Saulgau (kod pocztowy: 88348).
Pani Marianne cierpi na demencje i osłabienie starcze, ma problemy ze słuchem. Porusza się przy pomocy rollatora. Chętnie ogląda albumy rodzinne. Ma dość słabą pamięć.
Rodzina jest 2 x dziennie rano i wieczorem, dbają o seniorkę - w południe zawsze ktoś z rodziny przychodzi i pyta się czy czegoś nie potrzeba, czytają jej gazety , opowiadają kto jest na zdjęciach. Pani lubi spacerować, czasem pojechać z opiekunka do restauracji. Opiekunka przejmuje prowadzenie domu oraz czynności pielęgnacyjne przy seniorce. Pani w nocy woła opiekunkę - miewa koszmary – ale nie trzeba do niej wstawać, sama się uspokaja po kilku minutach.
W środy i w piątki uczęszcza do domu opieki dziennej.
Podopieczna mieszka w mieszkaniu w bloku. Wszystko ładnie urządzone. Opiekunka ma do swojej dyspozycji oddzielny pokój z dostępem do internetu.

Wysokość wynagrodzenia: 1400€ – 1600€*,*ustalane indywidualnie przy prezentacji oferty

Wymagania

Kod Oferty: K/01262

Nasza oferta

zatrudnienie na umowę zlecenie
 organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
 pełne ubezpieczenie/ZUS od średniej krajowej