Opiekunka do Pana 84 lata w Strasburgu, 1700 euro netto/mc, praca od zaraz

Lokalizacja

Strasburg , Francja

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Strasburg
Rozpoczęcie pracy: od zaraz (do ustalenia)
Czas trwania kontraktu: 2 miesiące z możliwością przedłużenia

Podopieczny ma 84 lata. Ma zaawansowaną demencję, stomię jelitową i problemy z nietrzymaniem moczu.
Codziennie przychodzi pielęgniarka i zajmuje się stomią (7 dni w tygodniu), pomaga w codziennym myciu i ubieraniu.
Pan jest pieluchowany. Rano pieluchę zakłada pielęgniarka, po obiedzie i po kolacji – opiekunka.
Porusza się samodzielnie, sam wstaje i kładzie się bez podtrzymywania. Bardzo lubi spacerować. Ma problemy z porozumiewaniem się, nie ma pojęcia czasu, czasem gubi się w przestrzeni i nie zawsze rozpoznaje osoby. Potrzebuje pomocy przy spożywaniu posiłków.
W nocy sporadycznie się budzi, czasem potrzebuje wtedy zmiany pieluchy.
Jest osobą o pogodnym i spokojnym usposobieniu.

Obowiązki opiekunki: raz w tygodniu prysznic dla Pana, 2x dziennie zmiana pieluchy, rozbieranie i kładzenie do łóżka, spacery, oraz ewentualna interwencja w nocy. Poza tym dbanie o czystość w domu, pranie, prasowanie, zakupy, proste gotowanie.

Wymagania

Zapraszamy osobę:

- ze znajomością języka francuskiego w stopniu co najmniej średnim
- lubiącą towarzystwo osób starszych
- chętną do prowadzenia domu
- empatyczną, życzliwą i troskliwą
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Nasza oferta

Oferujemy:

- kontrakt 2-miesięczny z możliwością przedłużenia i pracy na zmiany
- oficjalne zatrudnienie z ubezpieczeniem
- zamieszkanie i wyżywienie
- organizację i opłacenie przejazdu w obie strony
- stałą opiekę polskiego koordynatora
- wynagrodzenie: 1700 euro na rękę + zamieszkanie + wyżywienie + dojazd