Opiekunka do małżeństwa we wschodniej Francji (Alzacja), 1800 euro netto/mc

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Strasburg , Francja

Opis stanowiska

Małżeństwo w wieku ok. 70 lat. Pan cierpi na znaczne osłabienie siły mięśniowej, jest osobą leżącą, na stałe pieluchowaną. Ma problemy z wysławianiem się i rozumieniem mowy. Jest karmiony. Dwa razy dziennie przychodzą pielęgniarki, które zmieniają pieluchy i myją go.
Jego żona cierpi na stwardnienie rozsiane. Porusza się przy chodziku, ale jest samodzielna i nie wymaga opieki. Do tej pory sama zajmowała się mężem.
Raz w tygodniu przychodzi pani do sprzątania domu.

Zakres obowiązków: karmienie podopiecznego (dieta cukrzycowa), zmiana pieluchy w ciągu dnia, zmiana bielizny i pościeli. Poza tym zakupy, pranie, prasowanie, bieżące sprzątanie pomieszczeń używanych na co dzień, przygotowywanie trzech posiłków dziennie dla obojga, czasami wyjazdy z panią do lekarza.

Rozpoczęcie pracy: marzec 2023

Wymagania

Zapraszamy osobę:
- z czynnym prawem jazdy kat. B
- ze znajomością języka francuskiego w stopniu co najmniej średnim
- z doświadczeniem w opiece
- chętną do prowadzenia domu
- empatyczną, życzliwą i troskliwą
- koniecznie niepalącą

Nasza oferta

Oferujemy:
- kontrakt 2-miesięczny z możliwością przedłużenia
- oficjalne zatrudnienie z ubezpieczeniem
- zamieszkanie i wyżywienie
- organizację i opłacenie przejazdu w obie strony
- stałą opiekę polskiego koordynatora
- wynagrodzenie: 1800 euro na rękę + premia świąteczna