Opiekunka do małżeństwa - bez transferu i nocek! / Numer oferty: O/05714

Stawka

1 500.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Bad Honnef , Niemcy

Opis stanowiska

Termin : od 14/02/2024

Język : komunikatywny
Miejscowość: Bad Honnef

Status: nowa
Numer oferty: O/05714

Opis oferty:

Poszukujemy niepalącej opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego do opieki nad małżeństwem mieszkającym w Bad Honnef (kod pocztowy: 53604)

Podopieczny cierpi na demencję; jest samodzielny chociaż wymaga pokierowania. Jest wegetarianinem.
Podopieczna cierpi na demencję, cukrzycę, inkontynencję, osteoporozę oraz ma półpaśca (nie ostry).
Porusza się za pomocą rollatora – wymaga czasami wsparcia i asekuracji podczas wstawania.
Opiekunka pomaga podopiecznej w czynnościach higienicznych (kąpiel/zmiana pieluchomajtek/pomoc podczas ubierania)
Pflegedienst przychodzi 2x dziennie: rozkłada tabletki i wykonuje zastrzyk z insuliny.

Do zadań opiekunki należy wykonywanie obowiązków domowych oraz wsparcie podopiecznych podczas codziennych czynności domowych i pielęgnacyjnych (zajmowanie się domem, zakupami oraz pomoc i asekuracja podczas kąpieli/ubierania/wstawania).
Do dyspozycji opiekunki jest pokój z dostępem do interentetu oraz telewizją. Na miejscu jest również rower.
Sklepy znajdują się ok 15min spacerem od domu.

Stawka: 1500/1700€*, *ustalane indywidulanie przy prezentacji oferty (w zależności od stopnia znajomości języka, doświadczenia czy specyfiki zlecenia)

Nasza oferta

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę zlecenie
organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
pełne ubezpieczenie/ZUS od średniej krajowej
możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.