Opiekunka do leżącej pacjentki - wystarczy słaba znajomość języka; bez transferu i nocek / Numer oferty: K/01471

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Bergisch Gladbach , Niemcy

Opis stanowiska

Termin : od 03/12/2023

Język : słaby
Miejscowość: Bergisch Gladbach

Status: zastępstwo
Numer oferty: K/01471

Opis oferty:

Poszukujemy niepalącej opiekunki ze słabą znajomością języka niemieckiego do opieki nad pacjentką mieszkającą w Bergisch Gladbach (kod pocztowy: 51469)

Podopieczna jest pacjentem leżącym; nie wstaje samodzielnie.
Zlecenie nie wymaga transferu ani nocnych dyżurów.
Seniorka cierpi na inkontynencję (pampersy), demencję, osłabienie oraz artrozę.
Podopieczna głównie śpi; cała pielęgnacja odbywa się w łóżku.
W ciągu dnia opiekunka powinna zmienić pacjentce pozycję (jest materac przeciwodleżynowy)
Syn z synową mieszkają w mieszkaniu obok.
*Mile widziana opiekunka z doświadczeniem w pracy z pacjentem leżącym.

Do zadań opiekunki należy wykonywanie obowiązków domowych (m.in. sprzątanie, pranie, prasowanie; gotowanie, robienie zakupów) oraz przejęcie czynności higienicznych i pielęgnacyjnych (kąpiel, ubieranie, zmiana pozycji).
Opiekunka ma do swojej dyspozycji pokój z dostępem do internetu oraz osobną łazienkę.
Sklepy znajdują się ok 15 min spacerem od domu.
Spokojna okolica, wokół lasy.

Stawka: 1200/1300€*, *ustalane indywidulanie przy prezentacji oferty

Nasza oferta

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę zlecenie
organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
pełne ubezpieczenie/ZUS od średniej krajowej
możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.