Opiekunka do leżącego seniora - 2000€ / Numer oferty: O/05753

Stawka

2 000.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Velbert , Niemcy

Opis stanowiska

Termin : od 29/02/2024

Język : bardzo dobry
Miejscowość: Velbert

Status: nowa
Numer oferty: O/05753

Opis oferty:

Poszukujemy opiekunki z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad leżącym pacjentem mieszkającym w Velbert (kod pocztowy: 42551)

Podopieczny jest pacjentem onkologicznym. Wymaga transferu z łóżka na wózek (56kg.)
Cierpi na inkontynencję ( ma cewnik) oraz osłabienie mięśni.
Wymaga wsparcia w codziennych czynnościach.
Nocne dyżury są – 2/3x toaleta.
Pflegedienst przychodzi i przygotowuje leki.
W domu jest mały pies – jamnik.
Dla Opiekunki przygotowane jest osobne mieszkanie.
Opiekunka przejmuje wykonywanie obowiązków domowych oraz wykonuje czynności pielęgnacyjne przy seniorze.

Stawka 2000€*, *ustalane indywidulanie przy prezentacji oferty (w zależności od modelu współpracy, stopnia znajomości języka, doświadczenia)

Nasza oferta

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę zlecenie
organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
pełne ubezpieczenie
możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.