Opiekunka dla Pani Elisabeth od 8.12., Komunikatywny FRANCUSKI, 1400€+200€ PREMII!

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Vevey , Szwajcaria

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych do seniorki, od 08.12 na 6-8 tygodni (możliwy dłuższy pobyt, w zależności od preferencji), 1071 St.Saphorin-Lavaux (Szwajcaria, miejscowość położona ok. 15 km. od Lausanne, nad jeziorem Genewskim).
Opiekunka z mocno komunikatywną bądź dobrą znajomością języka FRANCUSKIEGO. 1400 Euro/mc na rękę + PREMIA ŚWIĄTECZNA 200 Euro.

Możliwe palenie na zewnątrz.

Do opieki Pani Elisabeth, lat 96, 160 cm, 41 kg.

Seniorka porusza się zwykle za pomocą laski. Podopieczna ze względu na swój wiek jest osłabiona. Zaczyna się zapominać, miewa problemy z orientacją czasową  (jest przy tym miła i spokojna). Pani cierpi na częściową inkotynencję.
Do seniorki 1/2x tygodniowo przychodzi Pflegedienst celem podania leków.

Seniorka potrzebuje osoby, która wesprze ją w życiu codziennym.

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym (ok. 120 m2). Seniorka posiada małego, nieproblematycznego pieska rasy Bordercoolie.

Seniorka lubi czytać książki, oglądać telewizję i spędzać czas w ogrodzie.

Do dyspozycji Opiekunki, własna część mieszkaniowa, własna łazienka, Internet, TV, Radio.

Czas wolny zapewniony

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie domu (w razie potrzeby robienie zakupów, gotowanie, sprzątanie, bieżące utrzymywanie czystości);
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności (drobna pomoc przy kąpieli, ubieraniu i rozbieraniu)
-towarzyszenie w życiu codziennym, wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, spacery).

Organizujey i opłacamy przejazd.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka francuskiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.