opiekun z zamieszkaniem u klienta

Stawka

2 450.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Hengelo , Holandia

Opis stanowiska

Dla naszej klientki w Hengelo cierpiacej na demencje szukam opiekuna z doswiadczeniem.
Praca polega na pomocy w codxiennych czynnosciach takich jak:
-pomoc przy ubieraniu
-pomoc pyzy toalecie codziennen
-zakupy i wspolne przygotowanie posilkow (aktywizacja klientki)
-w zwiazku z czesciowym ograniczeniem mobvilnosci klientki ( na zewnwatrz Pani uzywa rolatora ) nalezy zwrocic szczegolna uwage na bezpieczensto i ograniczenie ryzyka upadku.
-utrzymanie domu
-podanie lekow
-dopilnowanie rytmu dnia
-spacery lub inne aktywnosci

Wymagania

-doswiadczenie i umiejetnosc postepowania z osobami cierpiacymi na demencje
-bardzo dobra znajomosc jezyka niemieckiego lub dobra holenderskiego
-gotowosc pracy 6 tyg u klienta i 6 tyg wolne

Nasza oferta

Oferujemy prace na holenderskich warunkach.
Jestesmy organizacja sluzby zdrowia NIE wspolpracujaca z biurami posrednictwa.
Kazdy jest zatrudniony bezposrednie w 24-uurs Zorgservice BV.

Wynagrodzenie :€2450 brutto plus zwrot kosztow dojazdu do €200 w jedna strone za okazaniem bileu.
Kazdy u nas zatrudniony ma oplacana emeryture od faktycznrj wysokosci zarobkow, dodatkowe ubezpieczenie od utraty pracy oraz ma prawo do 20 dni platnego urlopu w roku-liczone na rato.
Zamieszkanie i wyzywienie jest u klienta