Opiekun osób starszych z podstawowym niemieckim

Lokalizacja

Aachen , Alsdorf , Dortmund , Niemcy

Opis stanowiska

Poszukujemy opiekunki lub opiekuna dla pacjenta z chorobami układu krążenia, inkontynencją i ograniczoną mobilnością. Pan potrzebuje pomocy we wstawaniu, chodzeniu do łazienki i innych czynnościach. Regularnie przychodzi pielęgniarka, która pomaga przy higienie osobistej i doborze leków.

Oprócz opieki, do zadań pracownika będzie należało wykonywanie obowiązków domowych, takich jak utrzymanie porządku, pranie, robienie zakupów, zmiana pościeli, wynoszenie śmieci czy gotowanie posiłków oraz organizacja czasu pacjenta. Szczegółowe informacje (po polsku) u koordynatora.

Wymagania

Wymagamy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (opieka), a także podstawowej lub komunikatywnej znajomości niemieckiego. Oczekujemy szybkiego podjęcia pracy.

Nasza oferta

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę.
  • Ubezpieczenie zdrowotne w niemieckiej kasie chorych.
  • Składki emerytalne, rentowe, pielęgnacyjne, wypadkowe, bezrobotne w Deutsche Rentenversicherung.
  • Zwrot kosztów podróży, darmowy transfer z dworca autokarowego lub DB do miejsca pracy i z miejsca pracy do miejsca odjazdu.
  • Bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do Internetu.
  • Wsparcie koordynatora i ustalony czas wolny.